Raiffeisen banka ponúka: pôžička bez úroku

Pôžičky sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých Slovákov. V zadlženosti sme v popredí celej európskej únie. No žiaľ, naskytnú sa situácie, kedy je jediným východiskom z aktuálneho finančného problému iba dočasná injekcia vo forme pôžičky. V lepšom prípade to nie je nutné ak je k dispozícii našetrená zlatá rezerva alebo sú vám ochotní pomôcť známy či rodina. Takže ostáva už len požičať si od bankovej alebo nebankovej spoločnosti.

Raiffeisen bank prichádza s novou pôžičkou, ktorá je výhodná hlavne ako potrebujete požičať do sumy 2000 eur. Tento typ produktu banka pomenovala názvom „Parádna pôžička“. Splácať ju môžete až 2 roky bez toho aby ste ju preplatili. Jednoducho si požičiate 2000€ a vrátite 2000€ a ani o cent viac. Mesačná splátka tak vychádza na 20,84 eura. Táto akcia je však limitovaná a trvá iba od 1.10. do konca novembra.

Bezúčelová pôžička bez dokladovania

Požičané peniaze si môžete minúť na čo len chcete, banka to skúmať nebude keďže sa jedná o bezúčelovú pôžičku . Financovať si tak môžete opravu auta napr. vybité tlmiče alebo ramená či servis po zasvietení kontrolky motora. Odišla Vám nenávratné práčka či umývačka riadu a oprava už nie je rentabilná? Taktiež môžete využiť peniaze z pôžičky. Zdroje na vybavenie domácnosti môžu byť k dispozícii ihneď. Urobiť si môžete aj radosť, a to dovolenkou alebo kúpou vysnívaného módneho kúsku oblečenia.

Splátky si môžete rozložiť až na 8 rokov. Minimálne však na 18 mesiacov je rok a pol. Doba splácania a jej voľba je len na Vás. Ďalšou výhodou je predčasne splatenie. Ak sa budete cítiť vitálne z hľadiska financií a bude mať prebytok zdrojov, nebráni vám nič k skráteniu doby splácania. Pozor, akcia sa vzťahuje iba na sumu od 300 do 2000 eur.

Čo ak potrebujete pôžičku vyššiu ako 2000 eur?

Raifka poskytuje pôžičky až do 30 000eur. Tam už s nulovým úrokom nepočítajte. RPMN sa pohybuje okolo 9,4% z čoho úrok tvorí 8,90% p.a. Hoci je pôžička ihneď na vyššiu sumu menej výhodná nezúfajte. Ak budete poctivo a pravidelne splácať svoj finančný záväzok banka Vás odmení bonusom vo výške až 459€ a to každý rok. Vybavenie pôžičiek je bez poplatku a vybavenie ihneď do 24 hodín. Schvaľuje sa podľa interných pravidiel banky, ktoré nie sú verejne známe. No vo všeobecnosti platí, že k bonite klienta prispieva ak nemá zápis v registri dlžníkov, nemá žiadne ďalšie spotrebné úvery a je bez exekúcie.  Samozrejme pracovná zmluva na trvalý pracovný pomer TPP je veľkou výhodou. No základom je mať nejakú zmluvu hoc na zástup materskej alebo na zmluvu určitú. Veľká nevýhoda je byť nezamestnaný. Peniaze dostanete na Váš bankový účet expresnou rýchlosťou. Pôžička na čokoľvek bez dokladovania online poskytuje aj predčasné splatenie, ktoré nie je spoplatnené viackrát do roka.

Ako dostať pôžičku resp. ako ju vybaviť

Vybaviť ju môžete buď online na ktorejkoľvek pobočke Raiffeisen banky alebo ju môžete vyklikať prostredníctvom kalkulačky online cez web, kde sa Vám ihneď rozpočítajú mesačné splátky podľa zvolenej dĺžky doby splácania. Ak Vám nebude niečo jasné môžete sa obrátiť na telefonickú bezplatnú linku, kde Vám pracovníci banky radi pomôžu a poskytnú všetky info ohľadom rýchlej pôžičky. Vybavíte ju online z pohodlia domova. Stačí Vám k tomu mobil alebo notebook s pripojením na internet. Vybavenie je bez zbytočných komplikácií a je rýchle.

Aktuálne je táto rýchla pôžička od Raiffeisen bank najvýhodnejšou na trhu čo sa týka úverov do výšky dve tisíc eur. Ponuka je však časovo limitovaná a to iba do konca novembra tohto roka. Viac sa dozviete TU.

Rýchle pôžičky cez internet

Na trhu existuje množstvo bankových a nebankových finančných produktov, ktoré si môžeme vybaviť rýchlo a jednoducho cez internet. Produkty sa líšia v podmienkach a často aj v spôsobe, akým môžete zmluvu uzavrieť.

Získajte najlepšiu ponuku

Existujú portály, kde si môžete jednoducho porovnať rôzne produkty. Jednoducho zadáte sumu o ktorú žiadate, dĺžku splácania a ihneď on-line vidíte, aká je vaša výška splátky u rôznych spoločností. Môžete si vybrať práve tú pôžičku, ktorá je výhodná pre vás

Aké sú výhody rýchlej pôžičky cez internet

Rýchle pôžičky cez internet sú čoraz viac obľúbené u rôznych ľudí. Ak ste časovo zaneprázdnený, alebo vám jednoducho vyhovuje pohodlné vybavenie pôžičky z domova či kancelárie ako napríklad Profi Credit pôžička Prostredníctvom moderných technológii tak nemusíte strácať čas návštevou klasickej pobočky.

Spoznajte aj vy výhody rýchlej pôžičky cez internet. Celý priebeh vybavenia je rýchli. Žiadosť o pôžičku je vybavená v priebehu niekoľko minút. Nemusíte nikam chodiť, všetko sa vybaví prostredníctvom webovej stránky. Už žiadne zbytočné papierovanie. On-line forma získania pôžičky je trend budúcnosti.

Peniaze získate skutočne rýchlo

Po úspešnom schválení pôžičky sú peniaze ihneď zaslané na váš bankový účet. Peniaze môžete použiť na akýkoľvek účel. Rýchla pôžička 100 eur od Profi Creditu napriklad cez internet je určená pre všetkých, ktorí potrebujú rýchlo hotovosť. Je vhodná pre každého,  kto pracuje a má pravidelný príjem. Spoznajte aj vy výhody tohto typu pôžičky.